0850 885 06 76 0532 567 55 45 info@takipcisatinal.com

İnstagram Takipçi Kazanmak İçin Hastang Kullanın

İnstagram Takipçi Kazanmak İçin Hastang Kullanın

İnstagramda paylaştığınız fotoğrafların ya da yorumların herkes tarafından görülmesi, size daha çok takipçi kazandırabilir. Bunun için hashtagları doğru kullanmak çok önemlidir. # işareti ile popüler hashtagları fotoğrafa girdiğiniz zaman günlük 40 milyon takipçinin fotoğraf paylaştığı bu ortamda herkesçe paylaşımlarınız görülebilir. Daha çok insana ulaşmak için bir fotoğrafa birden fazla etiket girebilirsiniz. Ancak bir fotoğrafa en fazla otuz etiket girme hakkınız vardır ve unutmamanız gereken şey, girdiğiniz etiketleri herkes tarafından görülmesini istiyorsanız profilinizin herkese açık durumda olması gerekmektedir. Eğer profiliniz yabancılara kapalıysa girdiğiniz etiketleri de yalnızca arkadaşlarınız görebilir.
Tabi ki her fotoğrafınıza kendinize özel etiketler girebilirsiniz ancak gelen olarak kullanılan popüler etiketler kullanmanız sizin yararınıza olacaktır. bu popüler etiketleri kullanmanız sizi takip etmeyen kullanıcıların sizi fark etmesini ve beğenip takip etmesini sağlayabilir. Bu en popüler etiketler arasından fotoğrafınıza uygun olanları bulup ekleyebilirsiniz.
Fotoğrafınıza uygun etiketler kullanmak da çok önemli elbette. Issız bir sahilde güneşin doğuşuyla kızıla bürünmüş mükemmel bir deniz manzarasını #food etiketiyle paylaşmak mantıklı olmaz değil mi? Böyle bir manzaraya en popüler etiketlerden olan #nature çok yakışacaktır. Ya da son moda kış kreasyonundan güzel bir kombini #fashion etiketiyle paylaşırken yanına bir de #cookies etiketi komik olur kesinlikle. Bunlarada dikkat etmeli.
İşte instagramda en popüler etiketler;
1- #love
2- #instagood
3- #me
4- #cute
5- #tbt
6- #eyes
7- #christmas
8- #instagramet
9- #instacollage
10- #throwbackthursday
11- #l4l
12- #nice
13- #photooftheday
14- #follow
15- #beautiful
16- #selfie
17- #harrystyles
18- #all_shots
19- #happy
20- #instamood
21- #girl
22- #picoftheday
23- #niallhoran
24- #instadaily
25- #instago
Kişisel etiketlerinizin yanı sıra yukarıdaki popüler etiketlerden uygun olanları seçip fotoğrafınıza eklemeniz, daha çok insanın fotoğrafınızı görüp beğenmesini sağlayacaktır.

Yorumlar