0850 885 06 76 0532 567 55 45 info@takipcisatinal.com

Nasıl Satın alırım ?
Yapmanız gereken sadece istediğiniz paketi seçtikten sonra kredi kartı ile öde veya banka havalesiyle ödeme seçeneğini seçmek. Kredi kartıyla yaptığınız ödemelerden username ve telefon numaranızı yazarak ödeme yapmanız yeterlidir. Banka havalesiyle yaptığınız ödemelerde ödeme bildir bölümündeki formu doldurmanız veya “0532 567 55 45” den bize ulaşmanız gerekiyor.
Ödeme yaptım takipçiler ne zaman gelecek ?
Ödeme yaptıktan sonra paketlerin yanındaki tahmini işlem süresi içinde işleminiz gerçekleşir.Çok nadirde olsa ufak gecikmeler olabilmektedir. Bu tarz durumlarda Telefon veya canlı destek hattından bilgi alabilirsiniz.
Şifremi vermem gerekiyor mu ?
Kesinlikte www.takipcisatinal.com sizden şifre istememektedir.Sadece @username belirtmeniz bizim için yeterlidir.
Takipçi satın alırsam profilimden reklam mesajları paylaşılacak mı ?
Kesinlikte hayır,Biz sizden sadece kullanıcı adınızı istediğimiz için hesabınıza erişmemiz zaten mümkün değildir. Bu yüzden sizin profilinden herhangi bir reklam mesajı vs. paylaşmamız mümkün değildir.
Takipçi satın aldığımı görebilirler mi ?
Kesinlikle müşterilerimizin bilgileri 3.şahıslarla paylaşılmamaktadır.Bu yüzden bizim tarafımızdan öğrenmeleri imkansızdır.
Takipçiler gerçek kişiler mi ?
Takipçiler kesinlikle gerçek ve aktif olarak twitter kullanan kişilerdir. İşlemleri dakikalar içinde tamamladığımız için f5 yaparak gelen takipçileri inceleyebilir gerçekliğinden emin olabilirsiniz.
Paypal nedir kredi kartı bilgilerim güven demi ?
Kredi kartı bilgilerinizi bize vermiyorsunuz paypal’a veriyorsunuz.Paypal dünya çapında bir sanal bankadır. Paypal’ı araştırırsanız güven konusunda herhangi bir sorun yaşamazsınız.Paypal’a verdiğiniz kart bilgilerine bizim ulaşmamız zaten mümkün değildir.
Size nasıl güvenebilirim ?
Güven konusunda sorun yaşıyorsanız telefon hattımızdan iletişime geçerek teyid alabilirsiniz. Ufak bir sipariş vererek sistemi test edebilir güvenilirliğinden emin olabilirsiniz.
Hesabımın askıya alınma veya tamamen kapanma ihtimali var mı ?
Kesinlikle böyle bir risk bulunmamaktadır.Gönül rahatlığıyla twitter takipçi satın alabilirsiniz.