0850 885 06 76 0532 567 55 45 info@takipcisatinal.com

Twitter Takipçi Satın Alma

Twitter Takipçi Satın Alma

Twitter Takipçi Satın Alma

Twitter’da fenomen olmak aslında hiç de zor değil. Eğer siz de sosyal medyada tanınan, bilinen bir profile sahip olmak istiyorsanız bunun belki de en hızlı yolu takipçi satın almaktır. Bu yazıyı okuduktan sonra takipçi satın alma hakkındaki tüm tereddürleriniz yok olacaktır.
Takipçi satın alma ile ilgili pek çok paket vardır (250 türk ve aktif takipçi 6 tl, 500 türk ve aktif takipçi 7 tl ‘dir mesela). Bu paketlerden bütçenize uygun olanı satın alabilirsiniz. Satın alma işleminde ödeme seçenekleri de fazladır. Kredi kartı ile ödeme yapabileceğiniz gibi, eft ya da havale işlemini de kullanabilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde kartınız şifresini paypal’a verdiğinizden güvenlidir. Yani kart şifreniz ikinci kişilerin eline geçemez.
Takipçi satın alırken kullanıcı adınızı vermeniz yeterlidir, hesap şifreniz gerekmez. Ödemeyi yaptıktan sonra sitede belirtilen tahmini süre zarfında takipçileriniz hesabınıza yüklenir ancak az da olsa gecikmeler olabilir. Herhangi bir aksilik olmasına karşın, alışveriş yaptığınız sitenin müşteri hizmetleri ile ilgilenen bir numarasını almayı unutmayın.
Twitter takipçi satın alma ile takipçi satın aldığınız takdirde “hesabımda site reklam paylaşır mı? Ya da takipçi satın aldığım anlaşılır mı?” Düşüncesi varsa aklınızda, şunu söyleyebilirim ki kesinlikle hayır. Şifreniz olmadan kimse hesabınızda reklam paylaşamaz.
Hesabınıza eklenen takipçilerin sizi bırakacağından endişe ediyorsanız bilmelisiniz ki asıl eksilme olmazsa endişe etmelisiniz çünkü bu durum hesabınıza eklenen takipçilerin aktif olmadığının göstergesidir. Hesabınıza tamamen türk ve aktif takipçiler eklendiğinde ister istemez birkaç eksilme olabilir, bu biraz da sizin profilinizin çekiciliği ile ilgilidir. Hesabınız ne kadar ilgi çekiciyse o kadar takipçiyi elinizde tutabilirsiniz hatta yeni böylece takipçiler de edinebilirsiniz.