0532 567 55 45

Türkiye’nin En Güvenilir Takipçi Satın Alma Sitesi

Duyurular
Bize Ulaşın 0850 885 08 85
Bize Ulaşın 0532 567 55 45
Bize Yazın info@takipcisatinal.com

Twitter Türk Bot Takipçi Satın Alma

Tamamı Türk Bot Takipçilerdir. Takip Etmeyi Bırakmazlar. Retweet ve Beğeni Yapmazlar.

Mini

 

1.000 Türk Bot Takipçi


20 TL

Eko

 

2.500 Türk Bot Takipçi


50 TL

Ekstra

 

5.000 Türk Bot Takipçi


100 TL

Pro

Kampanya

10.000 Türk Bot Takipçi


200 TL

Bronz

Kampanya

25.000 Türk Bot Takipçi


500 TL

Gümüş

Kampanya

50.000 Türk Bot Takipçi


1,000 TL

Gold

Kampanya

100.000 Türk Bot Takipçi


2,000 TL

Fenomen

Kampanya

150.000 Türk Bot Takipçi


3,000 TL

Açıklama

MÜŞTERİ YORUMLARI

Hakan Kemal ahmet

Yıllardır güvenerek kullandığım web sitesidir. Gözünüz kapalı güvenerek alışveriş yapabilirsiniz.

Ayşe Güntekin @ayseg

İşlemleri hızlı yapmanızı çok seviyorum .çok teşekkürler sagolun. Tekrar yakında görüşürüz.

Mustafa Gülerer m_guler89

Takipçileri aldıktan sonra hiç üşenmeden her sorunumda yardımcı oldular. Takipçilerimi 10 dakikada gönderdiler. Sürekli çalışacağız inşallah.

Twitter Türk Bot Takipçi Satın Alma Nedir? 

Günümüzün en büyük sosyal medya ağlarından biri olan Twitter, 328 milyon takipçi sayısıyla en büyük sosyal medyalar arasında 2. Sıraya yerleşmiştir. İnsanlar bu sosyal medya sitesine girerek duygu ve düşüncelerini sınırlı karakter sayısı ile tüm takipçileri ya da açık hesap ise tüm dünya ile paylaşmaktadır. Twitter her yaş grubu insan tarafından sevilerek kullanılan ve özellikle siyasi konularda revaçta olan bir sosyal medya ağıdır. Birçok yazar, siyasetçi ya da gazeteci Twitter hesapları sayesinde açıklamalarda bulunarak top trend denilen, dünya ve Türkiye’de farklı listeler halinde sıralanan listelere girmek için popüler hashtagler açmaktadırlar. Daha sonra bu hashtagler ile oldukça yüksek sıralamalara girerek tüm dünya ve Türkiye Twitter kullanıcıları tarafından fark edilmektedirler. Twitter Türk bot takipçi satın alma işlemleri yaparak çok büyük kitlelere hitap etmeyi başarmaktadırlar.

Türk Bot Takipçi Nasıl Satın Alınır?

Sizlerde Twitter hesaplarınızda büyük kitlelere hitap etmek ya da takipçi sayılarınızın yüksek görünmesini istiyorsanız istediğiniz herhangi bir takipçi sitesinden takipçi satın alabilirsiniz. Günümüzde Türk bot takipçi satın alma işlemleri için birçok site bulunmaktadır. Genellikle ücretsiz şekilde takipçi sayılarınızı arttırabilirsiniz. Belirlediğiniz bir site arayıcılığı ile kitleler halinde takipçi sayışınızı çoğaltabilirsiniz. İnsanlar takipçilerini çoğaltmak için kullandıkları bu sistemde dikkat edilmesi gereken bazı konular vardır. Takipçi Satın Almada Dikkat Edilecek Konular Takipçi satın alırken dikkat etmeniz gereken konuların başında sisteme gün içinde birkaç kez giriş yapılmaması gereklidir. Türk bot takipçi satın alma işlemleri yaparken gün içinde aynı hesaptan sadece 2 kez giriş yapmanız gereklidir. Daha fazla giriş yaptığınız takdirde hesabınız Twitter tarafından askıya alınabilir. Bu süreç içinde hesabınıza giriş yapamayabilirsiniz. Bunları yaşamamak için güvenilir sitelerden takipçi satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Takipçi satın almak için sisteme kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yapmanız gereklidir. Hesaplara giriş yaptıktan sonra istediğiniz kadar Türk bot takipçi satın alabilirsiniz. Bot takipçilerle etkileşime geçemeyebilirsiniz. Bot takipçiler sadece takipçi sayınızı çoğaltır. Beğeni, favorilere ekleme ya da retweet işlemlerini yapmamaktadır. Daha fonksiyonel takipçi istiyorsanız bot değil gerçek takipçi satın almanız gereklidir.

KİMLERLE ÇALIŞTIK ?
Bize Ulaşın 0850 885 08 85
Bize Ulaşın 0532 567 55 45
Bize Yazın info@takipcisatinal.com