0532 567 55 45

Türkiye’nin En Güvenilir Takipçi Satın Alma Sitesi

Duyurular
Bize Ulaşın 0850 305 18 12
Bize Ulaşın 0532 567 55 45
Bize Yazın [email protected]

Instagram Takipçi Satın Alma

Lütfen AÇIKLAMAYI dikkatlice okuyunuz. Şu an Instagram Gerçek Türk Takipçi Paketlerini incelemektesiniz. Bu pakette satın alacağınız takipçilerin tamamı " sizin gibi, bizim gibi" canlı kişilerdir. Bu kişiler bir süre sonra sizleri takip etmeyi bırakabilirler. Gerçek kullanıcılar oldukları için, paylaştığınız resimleri beğenebilirler. Sektörün en kaliteli gerçek takipçi paketidir, lütfen diğer sitelerle karşılaştırmayınız.

 

500 Türk Takipçi


20 TL

Kampanya

1.000 Türk Takipçi


37 TL

 

2.500 Türk Takipçi


90 TL

 

5.000 Türk Takipçi


180 TL

Kampanya

10.000 Türk Takipçi


360 TL

Açıklama

MÜŞTERİ YORUMLARI

Hakan Kemal ahmet

Yıllardır güvenerek kullandığım web sitesidir. Gözünüz kapalı güvenerek alışveriş yapabilirsiniz.

Ayşe Güntekin @ayseg

İşlemleri hızlı yapmanızı çok seviyorum .çok teşekkürler sagolun. Tekrar yakında görüşürüz.

Mustafa Güler m_guler89

Takipçileri aldıktan sonra hiç üşenmeden her sorunumda yardımcı oldular. Takipçilerimi 10 dakikada gönderdiler. Sürekli çalışacağız inşallah.

İnstagram Takipçi Satın Alma


Hayatımızın bir parçası olan instagram, dünyanın en büyük ve en kapsamlı sosyal ağ paylaşım sitesidir. İnstagram ister anlık resimlerini paylaş ister blok olarak kullan ister alışveriş için kullan ister sende kendi satışlarını gerçekleştir. Birçok şeyi kapsayan bu sosyal ağ paylaşım sitesi olan instagram takipçi satın alma istediğiniz varsa günümüz bunu çok kolay bir hale getirmiştir. İstersen hayalet takipçi al istersen gerçek takipçiler satın alabilirsiniz. Daha fazla kitleye ulaşıp daha fazla popülerliğini arttırabilirsiniz.


Satın Alma İşlemi Nasıl Gerçekleşir?


Kişilerinizi çoğaltmak daha fazla kitleye ulaşmak istiyorsanız takipçi sayımı çoğaltmak istiyorum daha fazla insan beni takip etsin istiyorsanız instagram takipçi satın alma işlemiyle dilediğiniz kadar takipçiye ulaşıp istediğinize ulaşabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken güvenilir bir site bulmanız gerekmektedir. Çünkü birçok instagram takipçi satın alma sitesi olduğu için güvenirliklerini tescillemeniz gerekmektedir. Güvenliğini tescil etmediğiniz sitelerden kesinlikle alışveriş yapmanızı önermemekteyiz. Güvenli bir instagram takipçi satın alma web sitesi bulduktan sonra ücretli mi ücretsiz alışveriş yapacağınıza karar vermeniz gerekmekte. Ücretsiz işlem şu şekilde ilerlemektedir instagrama atmış olduğunuz fotoğraflarınızın altına hastag yaparak ve etiketleyerek gerçekleştirebilirsiniz.  Ücretli satın alma işlemi de şu şekilde ilerler güvenliğinden emin olduğunuz web sitesine giriş yapın karşınıza birçok paket çıkacaktır. Dilediğiniz paketi seçerek işe koyulabilirsiniz. Sonra ki işlem kullanıcı adınız ve şifrenizi girerek bilgileri dolduruyorsunuz. Seçtiğiniz paketin ödeme işlemi için web sitesinden ödemeyi gerçekleştireceğiniz sayfaya aktarılacaksınız. Seçtiğiniz paketin tutarı kadar ödemenizi gerçekleştirmek için kredi kartı bilgilerinizi girerek ödeme işleminizi gerçekleştireceksiniz. İşleminiz tamamlandıktan sonra anında hesabınıza gerecek biran takipçilerinizin çoğaldığını göreceksiniz.


Dikkat Edilecek şeyler?


Alışveriş yapacağınız web sitenizde 3D secure ödeme seçeneğinin olup olmadığına dikkat edin, 3D secure olmayan sitelerden alışveriş yapmanızı tavsiye etmemekteyiz. Ve bilgisayarınızın uyarı verdiği güvenmediği sitelerden de alışveriş yapmayınız. O yüzden kesinlikle emin olduğunuz alışveriş sitelerinizden işleminizi gerçekleştirin. Aksi takdirde hiç ummadığınız sonuçlarla karşılaşabilir kartınıza ulaşabilir ve bloke edebilirler. Bu tür sonuçlarla karşılaşmamak için instagram takipçi satın alma web sitelerinden emin olduğunuz alışverişi yapmayı tercih edin.


 

KİMLERLE ÇALIŞTIK ?
Bize Ulaşın 0850 305 18 12
Bize Ulaşın 0532 567 55 45
Bize Yazın [email protected]