0532 567 55 45

Türkiye’nin En Güvenilir Takipçi Satın Alma Sitesi

Duyurular
Bize Ulaşın 0850 305 18 12
Bize Ulaşın 0532 567 55 45
Bize Yazın [email protected]

Instagram Türk Bot Takipçi Satın Alma

Türk bot takipçi, Profilleri tamamen gerçek kişiler gibi gözüken, paylaşımları olan, takip ettiği ve takipçisi olan hesaplardır. Bu hesapların temel amacı, 500 takipçi satın aldı iseniz bunlarda azalma olmamasıdır. Gerçek takipçiler gibi gözüktükleri için kimsenin fark etmesi de mümkün değildir.

 

500 Türk Bot


25 TL

 

1.000 Türk Bot


45 TL

 

2.000 Türk Bot


90 TL

 

5.000 Türk Bot


225 TL

 

10.000 Türk Bot


435 TL

 

2.5000 Türk Bot


1,100 TL

 

50.000 Türk Bot


2,200 TL

Açıklama

MÜŞTERİ YORUMLARI

Hakan Kemal ahmet

Yıllardır güvenerek kullandığım web sitesidir. Gözünüz kapalı güvenerek alışveriş yapabilirsiniz.

Ayşe Güntekin @ayseg

İşlemleri hızlı yapmanızı çok seviyorum .çok teşekkürler sagolun. Tekrar yakında görüşürüz.

Mustafa Güler m_guler89

Takipçileri aldıktan sonra hiç üşenmeden her sorunumda yardımcı oldular. Takipçilerimi 10 dakikada gönderdiler. Sürekli çalışacağız inşallah.

Instagram günümüzün en popüler sosyal medya ağlarının başında gelmektedir. Çok kısa süreler için büyük bir popülariteye kavuşmuştur. İnsanlar instagrama girerek, fotoğraflarını paylaşmaktadır. Fotoğraflarının altına açıklamak ekleyerek, duygu ve düşüncelerini de paylaşmaktadır. Dünya üzerine bir fotoğraf uygulaması olarak gelen uygulama zamanla amaç değiştirerek, gelen yeni sürümleriyle reklam aracı ve markaların satış potansiyellerini yükseltmek için kullanılmaktadır. Günümüz itibariyle 300 milyonu aşkın kullanıcı sayısına erişmiştir. Bu büyük ve kalabalık olan mecrada insanlar popüler veya diğer bir adıyla fenomen olmak için takipçi sayılarını çoğaltmak istemektedirler. Bunun için iki farklı yol izlenebilir. Değişik internet sitelerinden takipçi satın alınabilir ya da uğraşlar ve emekler verilerek takipçi kasılabilir. Instagram Türk bot takipçi satın alma işlemleri en çok kullanılan takipçi programları arasında yer almaktadır.

 

Türk Bot Takipçi Nasıl Satın Alınır?

 

Instagram Türk bot takipçi satın alma işlemleri için güvenilir birkaç internet sitesi araştırması yaparak işe başlayabilirsiniz. Daha çok takipçi sayısı edinerek, paylaşımlarınızı ve yazılarınızı büyük kitlelere duyurabilirsiniz. Takipçi satın almak için seçtiğiniz sitenin sistemine güven duymanız gerekmektedir. Bot takipçiler genellikle kalitesiz olmaktadır, kaliteli web sitelerinden satın almak doğru tercih olacaktır. Unutmayın ki ; bot takipçiler, sadece takipçi sayınızı yükseltir. Yani herhangi bir yorum ya da beğeni işlevi yapmaz. Temel amaç burada gerçek takipçiler gibi gözüken ve azalmayan takipçi olmalarıdır. Sanatçılar vb gibi ünlü kişiler özellikle " Türk bot takipçi" talep etmektedir.

 

Türk Bot Takipçi Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler:

 

Instagram Türk bot takipçi satın alma işlemlerinde dikkat etmeniz gereken birkaç nokta vardır. Bunların başında güvenilir bir internet sitesi gelmektedir. Devamında ise kalite önemlidir. Eğer satın aldığınız web sitesi işlemleri düzgün yapmazsa ve belirli limitler aşılırs, hesabınız askıya alınabilir. Kredi limitini aşmadan, takipçi satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Önemle hatırlatmak isteriz ki ; SOSYAL MEDYA UZMANLIK İSTER. Biz sizlere bu işi iyi bildiğimizi geçmiş tecrübelerimizi ışığında sunmaktan keyif alıyoruz.

Bizden yapacağınız her işleminizde sizlere " Tüm İşlerlerde" garantili süreç vadediyoruz.

KİMLERLE ÇALIŞTIK ?
Bize Ulaşın 0850 305 18 12
Bize Ulaşın 0532 567 55 45
Bize Yazın [email protected]