0532 567 55 45

Türkiye’nin En Güvenilir Takipçi Satın Alma Sitesi

Duyurular
Bize Ulaşın 0850 885 08 85
Bize Ulaşın 0532 567 55 45
Bize Yazın info@takipcisatinal.com

Instagram Yabancı Bot Takipçi Satın Alma

Takipçilerin tamamı; Yabancı Bot Takipçilerdir. Takip etmeyi bırakmazlar. Profil resimleri ve paylaşımları mevcuttur. Sektörün en kaliteli "Yabancı Takipçi" paketleridir.

Mini Hayran Paketi

 

500 Bot Takipçi


10 TL

Normal Paket

 

1.000 Bot Takipçi


20 TL

Ekstra Hayran Paketi

 

2.500 Bot Takipçi


50 TL

Uygun Paket

 

5.000 Bot Takipçi


100 TL

Büyük Paket

 

10.000 Bot Takipçi


195 TL

Big Hayran Paketi

 

25.000 Bot Takipçi


480 TL

Fenox Hayran Paketi

 

50.000 Bot Takipçi


1,000 TL

Ultra Vip Paket

 

100.000 Bot Takipçi


2,000 TL

Açıklama

MÜŞTERİ YORUMLARI

Hakan Kemal ahmet

Yıllardır güvenerek kullandığım web sitesidir. Gözünüz kapalı güvenerek alışveriş yapabilirsiniz.

Ayşe Güntekin @ayseg

İşlemleri hızlı yapmanızı çok seviyorum .çok teşekkürler sagolun. Tekrar yakında görüşürüz.

Mustafa Gülerer m_guler89

Takipçileri aldıktan sonra hiç üşenmeden her sorunumda yardımcı oldular. Takipçilerimi 10 dakikada gönderdiler. Sürekli çalışacağız inşallah.

Zamanımızın popülerliği en yüksek ağ paylaşım sitesi olan Instagramda takipçi sayımızı artırmak hepimizin istediğidir diyebiliriz. Instagram aynı zamanda birçok şeyi kapsıyor. Instagramda takipçi sayını artırmak için bir çok yöntem vardır, Hastag, Etiketleme, Takibe takip, ve benzeri gibi yöntemlerle takipçi sayını artırabilirsin. Bu biraz uzun zaman alabilir fakat bu şekilde de takipçinizi arttırabiliriz. Eğer siz ben takipçileri mi hemen artırmak istiyorum diyorsanız daha kolay yöntemimde var tabi ki, anında istediğiniz takipçi sayınıza ulaşmak dilerseniz Türk takipçi dilerseniz yabancı takipçiyle takipçi sayınızı arttırabilir keşfete çıkabilirsiniz. Yabancı takipçi satın alma siteleri ve Türk takipçi satın alma siteleri vardır hangisini dilerseniz satın alabilirsiniz.

 

Satın Almak İçin Ne Yapılmalı ?  

 

Eğer takipçi sayınızı yabancı takipçi satın alma ile arttırmak istiyorsanız. Instagram Yabanı Takipçi Satın Alma, yapılması gereken ilk kural iyi araştırıp güvenliğine emin olduğunuz bir site bulmaktır. İstediğiniz takipçi isteğinizi seçerek isteğinizi yapmaya koyulabilirsiniz, kaç takipçi isteğinizi seçtikten sonra, kullanıcı adınızı ve şifresizini girdikten sonra, ödeme işlemini gerçekleştirmek için önünüze ödeme işleminizi gerçekleştirmek için sayfanız açılacaktır. Aldığınız tutarı ödemek için kredi kartı bilgilerinizi doldurmanız gerekiyor. Kredi kartı bilgilerinizi doldurup tutarın doğruluğuna baktıktan sonra onaylıyorsunuz işleminiz gerçekleşiyor.  

Dikkat Edilmesi Gerekenler:  

 

Aldığınız web sitesinin geçmişi önemlidir. Sadece fiyatına bakarak, bu ucuz bu pahalı diyerek aynı ürün algısına asla kapılmayın. Özellikle instagram yabanci bot takipçileri satin aldıktan bir süre sonra, takipçilerin tamamının silindiği durumlar olabiliyor. Bu durumlarla karşı karşıya kalmamak için en baştan doğru web sitesi ile çalışmayı kendinize bir ilke olarak belirlemeniz gerekiyor. 


Eğer bu yazıyı okuyorsanız, türkiyenin en güvenilir web sitesinde olmanın keyfini çıkarın. Arkanıza yaslanın işi profosyonellere bırakın.
 

KİMLERLE ÇALIŞTIK ?
Bize Ulaşın 0850 885 08 85
Bize Ulaşın 0532 567 55 45
Bize Yazın info@takipcisatinal.com