0532 567 55 45

Türkiye’nin En Güvenilir Takipçi Satın Alma Sitesi

Duyurular
Bize Ulaşın 0850 885 08 85
Bize Ulaşın 0532 567 55 45
Bize Yazın info@takipcisatinal.com

Twitter Takipçi Satın Alma

Aktif ve Gerçek Türk Takipçilerdir. İşlemleriniz en kısa sürede tamamlanır. Şifreniz kesinlikle istenmez.

Mini Paket

 

500 Türk Takipçi


10 TL

Eko Paket

 

1.000 Türk Takipçi


20 TL

Ekstra Paket

 

2.500 Türk Takipçi


50 TL

Pro Paket

 

5.000 Türk Takipçi


100 TL

Bronz Paket

 

10.000 Türk Takipçi


199 TL

Gümüş Paket

 

25.000 Türk Takipçi


500 TL

Gold Paket

 

50.000 Türk Takipçi


1,000 TL

Fenomen Paket

 

100.000 Türk Takipçi


2,000 TL

Açıklama

TWİTTER TÜRK GERÇEK TAKİPÇİ NEDİR
Tweet’lerinizin daha fazla insana ulaşması için Twitter’daki hesabınıza Türk ve aktif gerçek takipçiler edinebilmenizi sağlayan hizmettir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Hakan Kemal ahmet

Yıllardır güvenerek kullandığım web sitesidir. Gözünüz kapalı güvenerek alışveriş yapabilirsiniz.

Ayşe Güntekin @ayseg

İşlemleri hızlı yapmanızı çok seviyorum .çok teşekkürler sagolun. Tekrar yakında görüşürüz.

Mustafa Gülerer m_guler89

Takipçileri aldıktan sonra hiç üşenmeden her sorunumda yardımcı oldular. Takipçilerimi 10 dakikada gönderdiler. Sürekli çalışacağız inşallah.

Twitter Takipçi Satın Alma

Twitter tek bir kişinin hayal ürünü olarak karşımıza çıkmıyor Amerika South park ta 14 arkadaşın buluşmasıyla doğum hikâyesine başlıyor. Twitter Takipçi Satın Alma, Bu 14 arkadaş günümüze en uyumlu sosyal paylaşım aracını bulmak için konuşuyorlar, jack dorsey arkadaşlarına herşeyi SMS yoluyla haber verip ortamlarda yaptıklarını paylaşmak istiyor jack ’in isteği daha çok WEB tabanlı bir paylaşım üzerine bu 14 arkadaş fikirlerini tartışıp konuştular 21 mart 2006’da Dom #38 olarak attığı tweetle tarihin ilk tweetini atmış oldu.


Nasıl Takipçi Satın Alabilirim?


Günümüzün en vazgeçilmez sosyal paylaşım sitelerinden birisi olan Twitter da nasıl takipçi satın alınırız, Twitter takipçi satın alma oldukça basit bir iştir. Öncelikle takipçilerinizi çoğaltıp fenomen olmak istiyorsanız güvenilir bir takipçi satın alma sitesi bulmanız gerekmektedir, daha sonra siteye giriş yapıp, kullanıcı adınız ve şifrenizle beraber internet sitesinden talebiniz doğrultusunda istediğiniz kadar takipçi, favori, retweet, veya görüntülenme sayısı satın alabilirsiniz. Bu fonksiyonlardan herhangi birini satın alarak daha büyük kitlelere ulaşabilir paylaşımlarınızı daha çok kişinin görmesini sağlayabilirsiniz. Twitter takipçiyi 2 farklı şekilde satın almanız mümkündür. Ücretli ve ücretsiz takipçi satın alabilirsiniz. Aynı zamanda isterseniz Türk isterseniz yabancı takipçide satın alabilirsiniz. Bu işlemleri yapmadan öce muhakkak güvenilir bir siteden alışveriş yapmanızı tavsiye ediyoruz çünkü güvenilir olmayan bir siten takipçi satın almanız durumunda paylaştığınız kişisel bilgileriniz ve hesap bilgileriniz site tarafından ele geçirilebilir saklana bilir daha sonrasında hesabınız bloke edilebilir.
Twitter Takipçi, Satın Alma Nasıl İster?


Twitter takipçi satın alma için güvenilir bir site bulduktan sonra sisteme kullanıcı adınızla giriş yapıyorsunuz ve istediğiniz takipçi sayısını kodlayarak sitenin sistemindeki havuza düşüyorsunuz. Günümüzde en çok kullanılan takipçi satın almadaki kullanılan havuz sistemi sizlerin ve sizin gibi gerçek kullanıcıların sisteme giriş yapmasını n ardından otomatik olarak bir kullanıcı potansiyeli oluşturur.  Sizlerde talebinizi belirttikten hemen sonra hesabınıza gelen takipçiler aktif olacaktır. Aynı şekilde siz sistemde online iken herhangi bir sistem içerisinde aktif olan kullanıcı tarafından takipçi talebi gelirse sizin şahsi profil hesabınızdan o kullanıcıya takip gönderilecektir. Bu sistemi günümüzde takibe takip denilmektedir.
 

KİMLERLE ÇALIŞTIK ?
Bize Ulaşın
Bize Ulaşın
Bize Yazın